Prací prášok Persil 3500g/50PD regular Zväčšiť

Prací prášok Persil 3500g/50PD regular

Cena bez DPH 11,21 €

Cena s DPH 13,45 €

IHNEĎ k odoslaniu

9000101362084

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 1 bod.

Prací prášok s výbornými pracími a čistiacimi vlastnosťami, ktorý bol vytvorený pre maximálnu čistotu vašej bielizne. Celý popis
Popis výrobku
Popis výrobku
Prací prášok s výbornými pracími a čistiacimi vlastnosťami, ktorý bol vytvorený pre maximálnu čistotu vašej bielizne. Výborne sa rozpúšťa a na tkaninách preto nezanecháva nežiaduce stopy. Dokonalá čistota pri každom praní, ktorú je možné vidieť, cítiť a privoňať si k nej. 45 praní.

Zloženie:15-30 % bieliace činidlo na báze kyslíka, 5-15 % aniónové tenzidy, < 5 % neiónové tenzidy, fosfonáty, polykarboxyláty, zeolity, Enzýmy, Optické zosvetľovače, Parfum.

Prací prostriedok. Pozor. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné okuliare. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.