Okena Ava 500ml Zväčšiť

Okena Ava 500ml

Cena bez DPH 0,76 €

Cena s DPH 0,91 €

IHNEĎ k odoslaniu

8594003012204

Pre tento produkt nie sú dostupné žiadne prémiové body.

Klasický prostriedok na umývanie okien. Univerzálny čistiaci prostriedok na sklá, zrkadlá, okenné rámy a parapety. Celý popis
Popis výrobku
Popis výrobku
Klasický prostriedok na umývanie okien. Univerzálny čistiaci prostriedok na sklá, zrkadlá, okenné rámy a parapety. Nové zloženie bez farbív nespôsobuje nežiaduce zafarbenie čistených povrchov. Obsahuje alkohol a aktívne čistiace zložky pre jednoduché čistenie a oslnivý lesk. So sviežou vônou citrónu.
Objem: 500 ml

Návod na použitie: Naneste na čistený povrch. Potom utrite do sucha čistou handrou, papierovými utierkami alebo gumovou strierkou. Možno riediť vodou.

Bezpečnostné informácie
Pozor Horľavá kvapalina a pary. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím siu prešítajte etiketu. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite. Zabráňte vdychovaniu hmly / pár/ aerosólov. Noste ochranné rukavice/ ochranný odev/ ochranné okuliare. Zneškodnite obsah/ nádobu v zberni nebezpečného odpadu. Môže vyvolať alergické reakciu. Zmes sa môže použivať len na účely ustanovené v návode na použitie.

Výrobca
Hlubna chemické výrobné družstvo v Brne

Zloženie produktu
Obsahuje Methylchloroisothiazolinone a Methylisothiazoline, parfem, CMIT/ MIT (3:1) konzervanty pre produkty v priebehu skladovania.

Meno alebo obchodné meno a adresa distribútora
DVA PLUS, s.r.o.

Osobité podmienky skladovania a/alebo použitia
+5 C az + 25 C. Dátum výroby a spotreby je uvedený na obale.

4 podobných produktov v rovnakej kategórii