Soľ Finish 1,5 kg Zväčšiť

Soľ Finish 1,5 kg

Cena bez DPH 2,39 €

Cena s DPH 2,87 €

IHNEĎ k odoslaniu

8594002682736

Pre tento produkt nie sú dostupné žiadne prémiové body.

Calgonit soľ s extra veľkými granulami zmäkčuje vodu, aby mycí prostriedok pôsobil na riad optimálne, a tým zvyšuje celkový umývací efekt. Celý popis
Popis výrobku
Popis výrobku
Calgonit soľ s extra veľkými granulami zmäkčuje vodu, aby mycí prostriedok pôsobil na riad optimálne, a tým zvyšuje celkový umývací efekt. Ľahko sa rozpúšťa a chráni umývačku riadu pred usadzovaním vodného kameňa.Balenie 1,5 kg.

 

Bezpečnostné informácie

Bezpečnostné informácieUchovávajte mimo dosahu detí. Nekonzumujte. V prípade požitia výrobku vyhľadajte lekársku pomoc.Dôležité: Prostriedok Soľ Finish je špeciálne navrhnutý pre vašu umývačku riadu a dosahuje 99% stupeň čistoty. Iné soli, ktoré nie sú určené pre umývačky, môžu obsahovať nečistoty, ktoré môžu spôsobiť poškodenie umývačky.

 

Návod na použitie

Príprava a použitiePokyny na použitie: Naplňte zásobník soľou podľa pokynov výrobcu umývačky riadu. Na dosiahnutie najlepších výsledkov pravidelne kontrolujte úroveň naplnenia soľou a zásobník udržujte naplnený Soľou Finish. Je to obzvlášť dôležité, ak žijete v oblasti s tvrdou vodou.