Finish Powerball All in 1 56 tabl.Regular Zväčšiť

Finish Powerball All in 1 56 tabl.Regular

Cena bez DPH 9,66 €

Cena s DPH 11,59 €

IHNEĎ k odoslaniu

5997321736259

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 1 bod.

Technológia PowerBall odstraňuje aj tie najodolnejšie škvrny od čaju a kávy a zaisťuje neprekonateľný čistiaci výsledok. Celý popis
Popis výrobku
Popis výrobku
Technológia PowerBall odstraňuje aj tie najodolnejšie škvrny od čaju a kávy a zaisťuje neprekonateľný čistiaci výsledok. Pomáha odstrániť posledné stopy nečistôt vrátane silných pripálenín. Unikátne silno koncentrované zloženie zabraňuje vzniku škvŕn a mastnoty a ponecháva oslnivý lesk. Nie je potrebné pridávať leštidlo a soľ.

 

Dodržiavanie predpisov

PozorFinish All in 1 Max tablety do umývačky riadu Lemon Sparkle. POZOR. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.

 

Zloženie produktu

5 % alebo viac, ale menej ako 15 % bieliace činidlá na báze kyslíka, fosfonáty, Menej ako 5 % polykarboxyláty, neiónové povrchovo aktívne látky, enzýmy (subtilizín, amyláza), parfum

 

Návod na použitie

Príprava a použitieNávod na použitie: Dotýkajte sa len suchými rukami! Na dosiahnutie najlepších výsledkov vkladajte jednu tabletu do suchého zásobníka. Tabletu nerozbaľujte. Ak sa tableta nezmestí do zásobníka, poraďte sa s výrobcom umývačky alebo si pozrite návod. Na dosiahnutie najlepších výsledkov pri použití krátkych programov vkladajte tabletu Finish na dno umývačky vedľa filtra. Po každom použití uzavrite vrecko.Funkcia zabudovanej zložky soli je účinná v mäkkej, stredne tvrdej a tvrdej vode do 21°dH (≥95% domácností). V prípade veľmi tvrdej vody nad 21°dH použite pre lepší výsledok aj Finish soľ. Vhodné pre septik. Na dosiahnutie najlepších výsledkov sušenia odporúčame použiť Finish leštidlo.Po použití znova uzavrite.

 

Osobité podmienky skladovania a/alebo použitia

SkladovanieSkladujte mimo teplých a vlhkých miest. Spotrebujte najlepšie do 2 rokov od dátumu výroby uvedenom na obale.

23 podobných produktov v rovnakej kategórii