Duck Fresh Discs Limetka Zväčšiť

Duck Fresh Discs Limetka

Cena bez DPH 3,27 €

Cena s DPH 3,92 €

IHNEĎ k odoslaniu

5000204966169

Pre tento produkt nie sú dostupné žiadne prémiové body.

Gélové disky do WC udržiavajú toaletu sviežu a čistú. Pomocou aplikátora sa jednoducho prilepia na vnútornú stenu toalety. Celý popis
Popis výrobku
Popis výrobku
Gélové disky do WC udržiavajú toaletu sviežu a čistú. Pomocou aplikátora sa jednoducho prilepia na vnútornú stenu toalety. Jeden disk vydrží až 100 spláchnutí. Zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa. Dlhodobo osviežuje. Hygienická aplikácia. Čistí s každým spláchnutím. Objem 36 ml. Väčšie balenie 10 ks.

Bezpečnostné informácie
Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.Uchovávajte mimo dosah detí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. PO POŽITÍ: Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.Dávajte pozor na malé deti, keď sú blízko pri toalete. Používajte len na WC misy. Uchovávajte mimo dosahu domácich zvierat.Obsahuje d-limonene. Môže vyvolať alergickú reakciu.Po použití môže byť atraktívny pre malé deti. Výrobok umiestnite na najmenej viditeľné miesto pre deti.

Názov produktu
Duck Fresh Discs Čistič WC limetka náplň 36 ml

Zloženie produktu
> 30% neiónové povrchovo aktívne látky, Parfumy, Limonene, Citral, Geraniol, Citronellol

Meno alebo obchodné meno a adresa distribútora
S.C. Johnson s.r.o.Trnavská cesta 33831 04 Bratislava 3

Návod na použitie
Príprava a použitieČítajte návod na použitie na vnútornej strane balenia.Držiak nie je súčasťou balenia.

30 podobných produktov v rovnakej kategórii